×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false

امیر سرتیپ اکرمی نیا:

حضور پرشور مردم ایران در انتخابات موجب خنثی شدن راهبرد فشار حداکثری می شود

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تاکید بر نقش حضور پرشور مردم ایران در انتخابات در شکست راهبرد دشمن، گفت: دشمن پس از اعمال راهبرد فشار حداکثری بر مردم ایران منتظر بازخورد آن در انتخابات است. بدون تردید با حضور پرشور مردم در انتخابات، دشمن با شکست روبرو شده و مجبور به تغییر رویکرد خصمانه خود خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ارتش‌‌‌؛ امیر سرتیپ محمد اکرمی نیا معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش سیاسی رؤسا و کارکنان بیمارستان گلستان نیروی دریایی ارتش به کارکردهای انتخابات در سطح داخلی اشاره کرد و گفت: با مدیریت صحیح و جهادی می توان اثرات تحریم‌ها را کنترل کرد به طوری که اقتصاد کمتر تحت تاثیر تحریم ها قرار گیرد و اعمال مدیریت صحیح با انتخاب فرد اصلح امکان پذیر است که از سوی مردم صورت می پذیرد.
امیر سرتیپ اکرمی نیا، تقویت قدرت نرم را از دیگر کارکردهای انتخابات دانست و افزود: تقویت کشور در برابر دشمنان از کارکردهای مهم انتخابات است و همانطور که قدرت سخت کشورمان در حال حاضر باعث شده که دشمنان به خود اجازه تجاوز ندهند، قدرت نرم ایران نیز موجب تقویت موقعیت نظام و کشور در سطح بین المللی می شود.
معاون  هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به قدرت بازدارندگی نظامی ایران در منطقه و جهان گفت: امروز ایران هیچ تعرضی را بی پاسخ نخواهد گذاشت چراکه به سطح بازدارندگی تلافی‌جویانه رسیده است.
وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به هر کنش تجاوزکارانه دشمنان قطعاً واکنشی سخت و مهلک نشان می دهند که تصور تهاجم را هم نتوانند کنند. اما بهترین ابزار در حوزه قدرت نرم برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری است، با انتخابات می توان امنیت ارزان تولید کرد.
امیر سرتیپ اکرمی نیا در پایان با تاکید بر نقش حضور پرشور مردم ایران در انتخابات در شکست راهبرد دشمن گفت: معاندان پس از ایجاد فشارهای مختلف بر مردم ایران منتظر بازخورد آن در انتخابات هستند و با حضور پرشور در انتخابات، آنها با شکست روبرو شده و مجبور به تغییر رویکردهای متخاصمانه خود خواهند شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true