×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false

 امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی با حضور در پایگاه دریایی شهدای تکاور نیروی دریایی ارتش مستقر در استان خوزستان، از قسمت‌های مختلف این یگان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان خرمشهر و بهمنشیر از قسمت‌های مختلف پایگاه‌های نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.
امیر دریادار کاویانی، ارزیابی و سنجش آمادگی و توان رزمی یگان‌های عملیاتی و پشتیبانی پایگاه دریایی خرمشهر را هدف از این بازدید عنوان کرد و گفت: پایگاه دریایی خرمشهر به عنوان قلب تپنده نیروی دریایی ارتش در دفاع از دشمن بعثی در ۸ سال دفاع مقدس بوده و همه فرماندهان و کارکنان این نیرو به این پایگاه دریایی، افتخار می‌کنند.
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش امروز با تکیه بر توان متخصصان داخلی در حال ساخت و استفاده از ناوشکن‌ها، زیردریایی‌ها، تجهیزات و ادوات نظامی با است.
وی همچنین با حضور در پایگاه دریایی بهمنشیر  از یگان‌های آماد و پشتیبانی، مهمات، رده میانی، مهندسی و تاسیسات، بهداری، ترابری و مواضع پدافندی پایگاه بازدید و آمادگی، ظرفیت‌ها، مشکلات و موانع موجود در این یگان‌ها را مورد بررسی قرار داد.
افتتاح دفتر ستاد فرماندهی جدید پایگاه دریایی بهمنشیر و بازدید از یگان شناور سطحی و ناوگروه مستقر در این پایگاه دریایی از دیگر برنامه‌های بازدید جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش از خرمشهر و بهمنشهر بود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true