×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false

سخنگوی ارتش مطرح کرد:تکیه بر پهپادها و توجه به حوزه جنگ الکترونیک؛ وجه تمایز رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۰

سخنگوی ارتش، تکیه بیشتر بر پهپادها، تمرکز در حوزه جنگ الکترونیک، اشراف اطلاعاتی دقیق‌تر، استفاده بهتر از موشک‌های ایرانی و تقویت رویکردهای آموزشی را از وجوه تمایز رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۰ در قیاس با رزمایش‌های گذشته دانست.
به گزارش روابط عمومی ارتش به نقل از میزان امیر سرتیپ دوم شاهین تقی‌خانی، با اشاره به رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش، گفت: این رزمایش به دنبال سلسله رزمایش‌های بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و بهره مندی از تجارب سال های گذشته با حضور ناظران عالی رتبه قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص)، ستاد کل نیروهای مسلح و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران اجرا شده است.
امیرتقی خانی تکیه بیشتر بر پهپادها و تمرکز در حوزه جنگ الکترونیک، اشراف اطلاعاتی گسترده تر و دقیق‌تر، استفاده بهتر از موشک‌های ایرانی و مهمات هوشمند و حضور ۴۰۰ دانشجو در مقاطع تحصیلی مختلف و رویکردهای آموزشی را از وجوه تمایز رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش در قیاس با رزمایش‌های گذشته برشمرد و اضافه کرد: واگذاری برخی مسئولیت‌های کلان به متخصصان جوان و استفاده بیشتر از جوانان در حوزه های مختلف از دیگر شاخص های برجسته این رزمایش بوده است.
سخنگوی ارتش با اشاره به تلاش ارتش جهت تقویت شبکه‌ یکپارچه فرماندهی و کنترل در خصوص پیام رزمایش افزود: ارتش با برگزاری این رزمایش به ملت بزرگ ایران، اطمینان داد که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در شرایط آمادگی روحی و رزمی بسیار خوبی قرار دارد.
امیرتقی‌خانی با تشریح پیام فرا منطقه‌ای ارتش در جریان برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش، افزود: پیام ارتش به دوستان منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران این است که کشورهای دوست و مسلمان منطقه، به ظرفیت‌های خودشان اتکا کنند و از تکیه به کشورهای فرا منطقه‌ای و امنیت عاریه ای پرهیز کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true