×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ششمین همایش ایمنی و پیشگیری که با حضور فرماندهان و  کارکنان این نیرو و به صورت همزمان در چند منطقه کشور برگزار شد گفت‌‌: بازرسی مبنای اطمینان در نیروی زمینی است و باید تلاش کنیم ایمنی و پیشگیری در فرهنگ ما نهادینه شود. 

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ایمنی و پیشگیری باید در فرهنگ ما نهادینه شود، در آیات و روایات نیز از ایمنی و پیشگیری نیز مکرر بیان شده است حتی در ادعیه نیز انسان از خداوند امنیت و آرامش را طلب می‌کند اگر امنیت و ایمنی نباشد انسان در تمامی صحنه‌های زندگی دچار مشکلات احتمالی خواهد شد.

وی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش به جهت گستردگی یگان‌های آن جمعیت نیروی انسانی زیادی را در خود دارد، ما در پادگان‌ها امانت‌دار خانواده‌های جامعه ایرانی هستیم و باید در حوزه ایمنی و پیشگیری، تلاش بسیار زیادی را انجام دهیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تدوین و تالیف کتاب «استاندارد ایمنی» در بازرسی نزاجا خاطرنشان کرد: در راستای کاهش احتمالی سوانح و حوادث در سطح یگان‌های نیروی زمینی ارتش کتاب استاندارد ایمنی با موضوعات متنوع برای پیشگیری تهیه و تالیف شده است که امروز با حضور تمامی فرماندهان و مسئولین رونمایی شد، این کتاب رساله عملیه در ایمنی و پیشگیری است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بخش دیگری از سخنانش به کاهش سوانح و حوادث در سطح نیروی زمینی اشاره کرد و گفت: تمامی فرماندهان و مسئولان و به ویژه بازرسی نزاجا در سالهای اخیر فعالیت ‌ها و برنامه‌های خوبی را در راستای جلوگیری از حوادث انجام دادند که امروز ما شاهد کاهش سوانح در سطح نیروی زمینی ارتش هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، بازرسی این نیرو را یکی از ارگان‌های موثر در حوزه کاهش حوادث در نیروهای مسلح خواند و گفت: بازرسی نیروی زمینی به عنوان بهترین بازرسی در سطح نیروهای مسلح است و مبنای اطمینان‌دهی در نیروی زمینی است.

در این مراسم از کتاب جامع و استاندارد نیروی زمینی ارتش که در حوزه های مختلف ایمنی و پیشگیری تهیه و تدوین شده است رونمایی شد، لازم به ذکر است این کتاب دارای نسخه دیجیتالی است که با استفاده از قابلیت بارکد خوان گوشی های هوشمند، قابل دسترسی است.


true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true