×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false

سایت رهبر انقلاب پوستری از پیش‌بینی رهبر انقلاب درباره عاقبت دولت آمریکا را منتشر کرد.

این روزها درگیری در کشور آمریکا بعد از انتخابات به اوج خود رسیده‌است. در یک طرف این ماجرا دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا قرار دارد که نمی‌خواهد باخت خود در انتخابات را قبول کند و معتقد است که در این انتخابات تقلب صورت گرفته است. همین اتفاق و اعتقاد او باعث شده است که تنش‌ها در این کشور بالا بگیرد و طرفداران این نامزد انتخاباتی آمریکا به خیابان‌ها بریزند و با طرفداران دیگر کاندید انتخاباتی و پلیس درگیر شوند.

طرف دیگر این درگیری جو بایدن نامزد حزب دموکرات ایالات متحده است که خود را پیروز انتخابات می‌داند و ترامپ را به فرافکنی و عدم قبول شکست متهم می‌کند که باعث درگیری‌های شدید و تنش‌های زیاد در بین مردم آمریکا شده است. این اتفاقات در کشوری که ادعای فرهنگ و تمدنش گوش جهان را کر کرده است می‌افتد. با توجه به آزاد بودن خرید و فروش اسلحه در این کشور، درگیری‌های آمریکا به درگیری مسلحانه کشیده شده‌است. حال این سوال پیش می‌آید که آیا این رفتارها در کشوری که مدعی آزادی و فرهنگ بالا در دنیا است نشان‌دهنده توخالی بودن این ادعاها و انحطاط این جامعه است؟ رهبر انقلاب به این سوال به خوبی پاسخ می‌دهند.

در وبسایت رهبر انقلاب پوستری از بیانات ایشان منتشر شد که در آن رفتار جامعه فعلی آمریکا نشان داده شده است. در این پوستر عوامل نابودی و انحطاط جامعه فعلی آمریکا را نشان می‌دهد.

نظر رهبر انقلاب درباره عاقبت آمریکا

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true